MESI

MENU

Edyta (Warszawa): To pozycjonowanie naprawdę działa. Wciąż mam nowych klientów!

Dariusz (Warszawa): Nie masz dobrej strony - nie istniejesz. Ja już to wiem i klientów przybywa.

Oferta

Wykonujemy strony internetowe uwzględniające cele, jakie mają one realizować dla swoich właścicieli. Projektowanie stron www polega przede wszystkim na optymalizacji potrzeb i możliwości ich wydawców oraz oczekiwań i przyzwyczajeń użytkowników. Każdej witrynie przygotowywanej dla Państwa nadajemy cechy kluczowe do realizacji Waszych celów.

Profesjonalny projekt graficzny

wykonany indywidualnie na potrzeby Państwa strony lub zakupiony z bazy szablonów. Dobór odpowiedniej szaty graficznej ma kluczowe znaczenie dla skuteczności witryny. Zakup gotowego szablonu pozwala na obniżenie kosztów w stosunku do projektu unikatowego, w razie potrzeby wprowadzamy niezbędne korekty, aby w pełni dostosować go do wymagań zleceniodawcy. Współpracujemy z profesjonalnymi grafikami, których doświadczenie pozwala na projektowanie stron internetowych o unikatowym wyglądzie, doskonale dopasowanych do celów, które mają być realizowane.

System CMS do zarządzania treścią

pozwalający na samodzielne zmiany treści serwisu poprzez konto administratora. CMS ułatwia aktualizację zawartości, dodawanie nowych podstron, a nawet prowadzenie bloga bez potrzeby korzystania z usług webmastera. Pozwala na obniżenie kosztów administracji witryny, tym bardziej odczuwalne, im częściej jest ona aktualizowana.

Optymalizacja treści dla słów kluczowych

jest bardzo ważna dla szybkiego uzyskania dobrych pozycji w wyszukiwarkach. Wprowadzamy niezbędne do tego korekty w treściach otrzymanych od Klienta, możemy również przygotować profesjonalne teksty przeznaczone dla czytelnika, zarazem wspomagające późniejsze pozycjonowanie strony.

Pełna zgodność ze standardami SEO

Zawsze pamiętamy, że projektowanie serwisów internetowych musi uwzględniać potrzeby ich użytkowników, czyli internautów oraz wyszukiwarek internetowych, które umożliwiają odnalezienie naszej strony w sieci www. Bezbłędny, przejrzysty kod, przyjazna struktura serwisu, właściwe wykorzystanie słów kluczowych to ważne czynniki jakości, którym poświęcamy największą uwagę.

Integracja z Google Maps

jest jednym ze standardów oczekiwanych przez użytkowników strony. Dołączamy odpowiednie skrypty umożliwiające szybkie odnalezienie Państwa firmy na mapie.

Formularz kontaktowy

pozwalający na szybki kontakt użytkownika z firmą bez potrzeby korzystania z klienta poczty elektronicznej. Do obsługi formularza przygotowujemy specjalne konto pocztowe na Państwa domenie, co pozwala na łatwe sortowanie przychodzących zapytań.

Wypełnienie witryny treścią

przygotowaną przez profesjonalnych copywriterów, interesujących dla czytelnika, o odpowiedniej wartości marketingowej i optymalnym nasyceniu niezbędnymi słowami kluczowymi. Jeżeli Zleceniodawca dostarcza swoje teksty, możemy je poddać korekcie pod kątem SEO.

Uruchomienie witryny w sieci,

czyli rezerwacja domeny, wykupienie hostingu, konfiguracja serwera, instalacja strony oraz zgłoszenie do najważniejszych wyszukiwarek zwalniają naszych klientów z konieczności zdobywania wiedzy i umiejętności niezbędnych do prawidłowego działania strony w sieci www.

Pozycjonowanie

Nasi zleceniodawcy mogą liczyć również na pozycjonowanie stron, które dla nich uruchomiliśmy. To trudne zadanie wymagające długotrwałych i żmudnych zabiegów jest niezbędne, aby uzyskać w wyszukiwarkach pozycję zapewniającą oczekiwaną liczbę odwiedzin, zdobyć zainteresowanie użytkowników i osiągnąć zaplanowane przychody.

Każde zlecenie możemy zrealizować zdalnie, korzystając z internetu jako kanału komunikacji z klientem. Poczta e-mail, czy Skype pozwalają na łatwy kontakt i omawianie projektów i postępów prac na bieżąco. Warszawa, Radom i ich okolice to miejsca, gdzie możemy spotkać się z Państwem osobiście, aby porozmawiać, zebrać dodatkowe informacje czy materiały albo podpisać umowę o owocnej współpracy.

Zapraszamy!